O Španělsku - Nemovitosti ve Španělsku

Realitní komora České Republiky
Nemovitosti ve Španělsku Reality ve Španělsku Reality ve Španělsku 3 Reality ve Španělsku 4 Reality ve Španělsku 5

Nemovitosti ve Španělsku, reality Florida, reality Španělsko

Nedoceněný skvost Španělska davy turistů míjejí. Zatím

Jestli toužíte po trochu jiné dovolené, než jste dosud zažili v nejfrekventovanějších prázdninových letoviscích Evropy, zavítejte do jihošpanělské provincie Huelva. Překvapí vás svým klidem i bujnou okolní vegetací.

Marbella: luxusní enkláva na Costa del Sol není jen pro boháče

Na jedné straně promenáda drahých rób ověšených "vuittonkami", o kousek dál klidná zákoutí s běžnými restauracemi, kde se najíte za ceny podobné těm v Česku. Španělská Marbella na pobřeží Costa del Sol láká na zaručené slunečné podnebí a leccos zajímavého objevíte i v okolním vnitrozemí.

Úžasný koktejl přírody, památek i cen. Na Costa del Sol se ohřejete i teď

Poslední ozvěny léta ještě můžete chytit i na přelomu listopadu a prosince na španělském pobřeží Costa del Sol, v jedné z klimaticky nejpříznivějších oblastí Evropy. Na ráchání v moři to už sice nebude, ale slunného teplého počasí i výletů do malebného vnitrozemí si užijete spoustu.

Drzé opice a výhled na Afriku: To jsou největší lákadla slavné skály Gibraltar

Monumentální skála, spousta turistů a hlavně desítky a desítky pořádně drzých opic. Právě tím vás přivítá Gibraltar, kousek Velké Británie na jihu Pyrenejského ostrova. Kousek země, kvůli kterému se vedly velké spory a který i díky tomu láká stovky tisíc návštěvníků z celého světa. Pojďte ho s námi poznat!

Kam na podzim k blízkému moři? Pět zaručených tipů, kde se ohřejete

Vyhřáté moře, prázdné pláže a nižší ceny, to jsou největší výhody mimosezonní dovolené. A zatímco v Česku už zažíváme podzimní počasí s klesajícími teplotami, přinášíme vám pět zaručených tipů na krátký podzimní pobyt u moře - Francouzská či Turecká riviéra, Sardinie, Bulharsko a Costa del Sol.

Dovolená v jižním Španělsku: NEJ místa, rady, tipy a ceny

Divoké Španělsko, o kterém sníte. Neúprosně pálící sluníčko, krvavá corrida, žhavé fiesty trvající celé noci, překrásné maurské památky v čele s granadskou Alhambrou. To je Andalusie, největší kraj celého Španělska, kde můžete strávit nezapomenutelnou dovolenou.

Z baziliky mešita, z mešity katedrála. Architektonický zázrak Córdoby

Jen málo míst na světě vyzařuje tak obrovskou energii jako Velká mešita v jihošpanělské Córdobě. Monstrózní bludiště tisíce sloupů je jedním z největších magnetů Andalusie a každý rok přitáhne jeden a půl milionu návštěvníků.

Zázrak, o kterém Češi nevědí. Božské pláže španělské Huelvy

Vypadá to jako malý zázrak, o kterém, aspoň v Česku, téměř nikdo neví. Desítky kilometrů nádherných písčitých pláží, často širokých desítky metrů a lemovaných zelenými piniemi. Prohřáté moře bez větších vln, relativně málo turistů a pohádkový klid. A nespoutaná příroda všude, kam se podíváte.

Sangria v baru a mušle k večeři. Co by Španěl nikdy neudělal.

Španělsko již tradičně patří k oblíbeným letním destinacím. Nabízí nekonečné pláže, prohřáté moře, skvělé jídlo a spoustu večerní zábavy. Poradíme vám několik triků, jak si užít dovolenou ve Španělsku jako pravý Španěl a zbytečně si ji nekazit drobnými přehmaty a společenskými faux pas.

Nejzajímavější pláže pro opalování nahoře bez

Že opalování nahoře bez je moderní, hlásá kdejaký článek na internetu. Jenže touha po bronzově opálených vnadách může v extrémních případech vést až do vězení. Na světě existují místa, kde vám sundání podprsenky na pláži vyslouží prodlouženou dovolenou v kriminálu, o kousek dál je ale nudismus přirozenou součástí plážové politiky. Víme, kam vyrazit!

1 | 2 | 3 |

copyright © brancoreality.com 2009 - 2014
provozováno na redakčním systému IceCMS
Partneři: autodíly Strojní omítky mražené potraviny dřevoobráběcí stroje Teakový zahradní nábytek Bytové doplňky