O nás

Realitní komora České Republiky
Nemovitosti ve Španělsku Reality ve Španělsku Reality ve Španělsku 3 Reality ve Španělsku 4 Reality ve Španělsku 5

Nemovitosti ve Španělsku, reality Florida, reality Španělsko

O nás

Společnost byla založena v roce 1995. Od svého vzniku se zabývá realitní činností. Její zaměření je orientováno zejména na  nemovitostí v USA (Florida)  v jihovýchodní části v oblasti Miami, Ft. Lauderdale, Palm Beach a v západní části v oblasti Cape Coral, Sarasota, Venice, St. Petersburg  a nemovitosti ve Španělsku v jeho jižní části na pobřeží Costa Blanca, Costa Caladia , Costa Almeria a Costa del Sol. Rovněž také nabízíme zajímavé nemovitosti na Baleárských a Kanárských ostrovech a na dalších místech Španělska.  Ve všech případech dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými developerskými společnostmi a  dlouholetými a osvědčenými místními partnery včetně bank. Našim klientům je nabízen individuální přístup při výběru nemovitostí.  V oblasti Španělska se zaměřujeme zejména na nové developerské projekty a jiné kvalitné nemovitosti.  V případě konkrétních zájmů našich zákazníků organizujeme ve spolupráci s našimi partnery tzv. "inspekční cesty" k prohlídkám a nákupu vybraných nemovitostí s komplexními a kvalitními službami. 

V případě zájmu prohlídky probíhají í s česky nebo slovensky mluvícím doprovodem. 

Pro naše klienty v případě zájmu zabezpečujeme v námi zpracovávaných destinacích pronájem nemovitostí a to dle zájmu v různých velikostech a cenových relacích. Rovněž tak zabezpečujeme rekreační pobyty ve smluvních hotelích.

Naše společnost ve spolupráci s partnery dělá vše proto ,aby uzavření smluv bylo co možná nejpohodlnější a nejjednodušší. Samozřejmostí je pomoc při výběru nábytku a dalšího zařízení, zajištění všech potřebných dokumentů k přihlášení energií a další služby. Naším cílem je spokojený zákazník a jeho následná dobrá reference pro své přátele a známé - naše další klienty.

Nedílnou součástí činnosti společnosti BRANCO REALITY je prodej luxusních nemovitostí v ČR, zejména pak v Praze a středních Čechách. S ohledem na skutečnost, že si většina majitelů nepřeje inzerci, vyžádejte si prosím konkrétní nabídky. Děkujeme za pochopení.


copyright © brancoreality.com 2009 - 2023
provozováno na redakčním systému IceCMS
Partneři: autodíly Strojní omítky mražené potraviny dřevoobráběcí stroje Teakový zahradní nábytek Bytové doplňky