Katalog nemovitostí - Španělsko - Nemovitosti ve Španělsku

Realitní komora České Republiky
Nemovitosti ve Španělsku Reality ve Španělsku Reality ve Španělsku 3 Reality ve Španělsku 4 Reality ve Španělsku 5

Nemovitosti ve Španělsku, reality Florida, reality Španělsko

Nemovitosti v regionu

Costa Almeria


Almeria
Almería se nachází na jihovýchodě Pyrenejského poloostrova. Nabízí nejen úžasné scenérie, malebné pouliční trhy, překrásné úzké uličky, ale také dlouhé bílé písečné pláže s průzračnou vodou a mikroklima, které tuto oblast činí jedinečnou. A nemůžeme nevzpomenout ani velmi bohatou architekturu ovlivněnou maurským stylem.

Cuevas de Almanzora
Cuevas de Almanzora je tradiční španělské městečko s dlouholetou historií a bohatou kulturou. Leží 10 km od pobřeží a na dálnici E15 je to autem 5 minut. Spolu se službami, které můžete očekávat od moderního města, má také koncertní sál a divadlo pod širým nebem, kde najdete velký výběr představení po celý rok. Nechybí zde ani knihovna, která se nachází uvnitř hradu, muzeum umění a archeologické muzeum.

Garrucha
Garrucha se nachází v provincii Almería, pro kterou je typické velmi teplé podnebí. Zajisté Vás okouzlí i rozmanitost přírody, umění, historie a architektury, kde se odráží maurský vliv, který je patrný především na malých bílých vesničkách s úzkými uličkami. Stejně jako francouzská Bretaʼn, má Almería rozlehlá pobřeží s překrásnými písečnými plážemi a skalnatými zátokami. Suché klima a mírné teploty budou prospívat hlavně těm, kteří trpí onemocněním jako je artritida, revmatismus nebo astma.

Region nabízí celou škálu aktivit jako je například plavání, rybaření, potápění, windsurfing, golf, tenis, jízdu na koni, skvělé procházky a pokud si budete chtít odpočinout, je zde nepřeberné množství pláží. V zimě si naopak můžete jít zalyžovat na pohoří Sierra Nevada, které se nachází jen několik málo hodin odtud.

Garrucha je ideálním místem pro koupi letního domu. Najdete zde skvělé pláže Vera Playa, pohoří Sierra Cabrera a v blízkosti se nachází vesnička Mojácar. Ať již hledáte dobrodružství a nebo jen odpočinek, Garrucha Vás zaručeně nezklame.


Mojacar
Tato vesnička patří k nejkouzelnějším na východním pobřeží Costa Almería. Velkým turistickým lákadlem Mojácaru jsou především malebné bílé domky, pohádkové více jak 5 km dlouhé pláže a nádherná příroda. Mojácar leží v předhůří Sierra Cabrera a poskytuje tak překrásný výhled na turistické letovisko na pobřeží. Vesnička si díky svým arabským vlivům zachovává charakteristickou strukturu odstupʼnovaných teras, úzkých uliček a malebných zákoutí. Mezi místní umělecké dědictví patří renesanční kostel Santa María z 16. a 19. století, hrad Mojácar z 15. století a zbytky městských hradeb – pevnostní věž a brána města.


Palomares
Palomares je pitoreskní vesnička, která se nachází jen 700 metrů od pláže. Ačkoliv není příliš velká, nabízí široký výběr obchodů, bank, barů, kadeřnictví a uspokojí všechny potřeby každodenního života. Vesnička je také známá díky skvělému golfovému hřišti, na které je to pouhých 5 minut autem.


Vera Playa
Pláž Vera Playa je dlouhá 5 km a velmi široká, a proto ji nenajdete nikdy přeplněnou. Toto letovisko se stalo velmi populárním po celý rok ať již pro ty, co se zde rozhodli žít a nebo si sem přijeli jen odpočinout.


Zurgena
Bílá vesnička Zurgena obklopena nádhernou přírodou a poskytuje překrásný výhled na hory. Je to poklidná vesnička, která se nachází blízko pobřeží a měst Huercal Overa, Cuevas de Almanzora a Vera. Najdete zde mnoho obchodů, barů, bank a zdravotních služeb. Také se v blízkosti staví golfové hřiště.


Hacienda del Marqués III

Bungalov, K předání
85 000,00 EUR
107 000,00 EUR

Jardines de Palomares

Bungalov, K předání
85 000,00 EUR
124 500,00 EUR

El Palmeral III

Apartmán, K předání
98 000,00 EUR
127 000,00 EUR

Hacienda del Marqués III

Bungalov, K předání
115 000,00 EUR
170 000,00 EUR

Jardines de Araucaria

Apartmán, K předání
131 075,00 EUR

Las Palmeras

Apartmán, Nové
139 000,00 EUR

Los Tulipanes

Apartmán, K předání
145 000,00 EUR

La Atalaya - Garrucha

Apartmán, Nové
150 000,00 EUR

Pawuy

Apartmán, K předání
160 160,00 EUR
186 400,00 EUR

El Faro - Ground floor

Apartmán, K předání
199 000,00 EUR
201 400,00 EUR

Marina Beach

Duplex, K předání
233 261,00 EUR
274 425,00 EUR

copyright © brancoreality.com 2009 - 2023
provozováno na redakčním systému IceCMS
Partneři: autodíly Strojní omítky mražené potraviny dřevoobráběcí stroje Teakový zahradní nábytek Bytové doplňky